درباره_ما_یک

از سال ۲۰۱۰ میلادی یا همان ۱۳۸۹ شمسی کار خود را در کشور ارمنستان در صنعت توریسم آغاز کردیم.

پشتوانه ما برای تأسیس یک شرکت توریستی، ۲۵ سال سابقه مدیریت سازمانی، ۱۵ سال سابقه فعالیت همکاران متخصص در صنعت توریسم و زمینه مناسبی بود که دولت ارمنستان برای رشد این صنعت در آن کشور فراهم آورد.

مسیر توسعه سازمان

بر این اساس شرکت ” تریپ تورTrip Tour ” را در ایروان تاسیس نموده و ارائه خدمات به مهمانان را آغاز کردیم. باورمان “مشتری مداری”  و یک قدم فراتراز آن بود؛ ما “مهمان داری” ومهمان نوازی را سر لوحه کار خود قرار دادیم و از آن زمان مسافرانی که در ارمنستان به ما مراجعه کرده اند نه فقط مشتری بلکه “مهمان” ما بودند.

در قدم اول خدمات وسرویس دهی‌ به مسافران در قالب رفع نیاز‌های توریست خلاصه میشد واز کشور‌های ایران، ایتالیا، اسپانیا، روسیه وغیره و با فرهنگ‌ها و نیاز‌های متفاوت، خدمات توریستی ارائه نمودیم. اما به این نتیجه رسیدیم اصل اول مهمان نوازی شناخت کامل مهمان است و برای آن که میزبانِ لایقی باشیم باید فرهنگ وعلائق مهمانان مان‌ را بشناسیم.

با این باور و درقدم دوم، استراتژی شرکت را بر میزبانی میهمانان ایرانی‌ قرار دادیم. هم چنین به ایرانیانی که قصد مهاجرت به ارمنستان داشتند اطلاعات و خدمات شایسته‌ ای را ارائه کردیم و درحال حاضر با بسته‌های خدماتی فراوان در دو حوزه “توریسم و مهاجرت” در دو کشور ارمنستان و گرجستان سرآمد هستیم.

اکنون در قدم سوم اقدام به تأسیس دفتر خدمات مسافرتی‌ ” گشت نامه سرزمین پارسان ” در تهران نموده ایم تا بتوانیم دریک ارتباط مستقیم بامشتریان درمبداء ، مهمانان خود را از نقطه شروع سفر تا نقطه پایان راه همراهی کنیم.

درقدم چهارم اقدام به جذب کارشناسان ویزا و مهاجرت نموده و طی عقد قراردادهایی با وکلای رسمی مستقر درکشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا نموده ایم. لذا با دقت و کیفیت بالا پرونده های مهاجرتی را به ثمر میرسانیم و با اخذ ویزاهای لازم مسیر مهاجرت مشتریان خود را فراهم مینماییم.

و همچنان به توسعه می اندیشیم.

مجید قربانعلی

آقای قربانعلی 2

رزگار خورشیدی

آقای خورشیدی

سهیل حقیری

آقای حقیری

امید فرشید

آقای امید فرشید

حمید فرشید

آقای حمید فرشید

فاطمه سعیدی

خانم سعیدی

نسرین ادیب

خانم ادیب زادگان

شیده ابوالحسینی

خانم ابوالحسینی